JĘZYK ANGIELSKI

 

ZAJĘCIA PROWADZI  

MGR MONIKA KOZYRA

 

PONIEDZIAŁEK

11:00 - 12:00 „ Piraci ”

12:30 - 13:30 "Pszczółki"

WTOREK

11:00 - 12:00 „ Piraci ”

12:30 - 13:30 "Pszczółki"

 

ZAJĘCIA PROWADZI  

MGR KAROLINA PAŹDZIOR

 

PONIEDZIAŁEK

8:00 - 9:00 "Misie"

9:30 - 10:30 "Kangurki"

10:30 - 11:00 "Poziomki"

11:00 - 12:00 "Tygryski"

WTOREK

8:00 - 9:00 "Kangurki"

9:30 - 10:30 "Tygryski"

ŚRODA

8:30 - 9:00, 9:30 - 10:00 "Misie"

10:00 - 10:30 "Poziomki"

RYTMIKA

 

ZAJĘCIA PROWADZI  

MGR JOLANTA WIEDEMANN

 

PONIEDZIAŁEK

9:30 – 10:00 Kangurki

 

WTOREK

11:00– 11:30 Pszczółki

11:30– 12:00 Tygryski

 

ŚRODA

9:30 – 10:00 Kangurki

 

PIĄTEK

11:00– 11:30 Pszczółki

11:30– 12:00 Tygryski

RYTMIKA

 

ZAJĘCIA PROWADZI

MGR DARIA MOĆKO - SACKA

 

PONIEDZIAŁEK

10:30– 10:45 Poziomki

11:00– 11:30 Piraci

 

WTOREK

9:30– 10:00 Misie

 

ŚRODA

10:30– 10:45 Poziomki

11:00– 11:30 Piraci

 

CZWARTEK

9:30 – 10:00 Misie

RELIGIA

KATECHEZĘ PROWADZI

DR GRAŻYNA BONDEL

 

ŚRODA

8:45– 9:15 „ Pszczółki ”

9:15 – 9:45 „ Piraci ”

9:45–10:15 „Tygryski”

 

PIĄTEK

9:45– 10:15 „ Pszczółki ”

10:15– 10:45 „Tygryski ”

10:45– 11:15 „ Piraci ”

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

ZAJĘCIA PROWADZI

MGR TOMASZ GRZESIK

 

PONIEDZIAŁEK

7:45 – 8:15 zajęcia indywidualne

8:15 - 9:00 „ Poziomki ” „ Misie ”

 

ŚRODA

14:30 – 16:00 Pszczółki 2 grupy

16:00 – 16:30 zajęcia indywidualne

16:30 – 17:00 zajęcia indywidualne

 

CZWARTEK

7:00 - 7:30 zajęcia indywidualne

7:30 - 8:15 „ Piraci ”

8:15 - 9:00 „ Kangurki ” i „ Misie ”

15:30 - 16:15 „ Tygryski ”

16:15-16:45 zajęcia indywidualne

 

Na gimnastykę korekcyjną jest wymagane aktualne skierowanie od lekarza. 

 

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

 ZAJĘCIA PROWADZI 

LOGOPEDA OLIGOFRENOPEDAGOG 

MGR BEATA SOBCZYK

 

PONIEDZIAŁEK

12:30 - 14:00 zajęcia indywidualne

 

ŚRODA

13:00 – 13:30 zajęcia indywidualne

13:30 – 14:15 zajęcia w grupach

14:15 - 16:30 terapia logopedyczna Tygryski, Piraci, Pszczółki

 

CZWARTEK

8:30 – 9:00 zajęcia indywidualne

9:15 – 10:00 terapia logopedyczna Kangurki

10:00- 11:00 zajęcia indywidualne

11:00 - 13:00 zajęcia w grupowe

 

PIĄTEK

8:00 – 10:30 zajęcia indywidualne

10:30 – 12:00 terapia logopedyczna

                Poziomki, Misie

PSYCHOLOG

MGR HALINA FILEK 

 

CZWARTEK

9:30- 15:15

zajęcia z dziećmi

 

15:15 - 15:30

konsultacje z nauczycielami i rodzicami

 

SURDOPEDAGOG

MGR ANNA HOLEWA

 

WTOREK

14:30- 15:30

zajęcia indywidualne